Studentka medycyny wystawia na aukcję swoje dziewictwo: Czy to legalne?

Trwa wojna licytacyjna o dziewictwo 27-letniej studentki medycyny, a najwyższa oferta we wtorek wynosi 300 000 dolarów. Czy to jest w ogóle legalne?

Posługując się pseudonimem „Elizabeth Raine”, studentka medycyny otworzyła aukcję 31 marca i planuje zamknąć ją do 7 maja. „Raine” powiedziała The Huffington Post, że obawia się „wyrzucenia ze szkoły medycznej”, jeśli urzędnicy odkryją jej tożsamość „Med School Virgin”.

Czy „Raine” może legalnie sprzedać swoje dziewictwo na aukcji? I czy jej szkoła medyczna może ją wyrzucić?

Sprzedawanie swojego dziewictwa: Czy to prostytucja?

Pomimo swojej popularności i ducha przedsiębiorczości, Raine nie jest pierwszą osobą, która próbuje sprzedać swoje dziewictwo online. Fox News doniósł w 2009 roku, że kobieta z Nevady, która posługiwała się pseudonimem „Natalie Dylan”, złożyła ofertę o wartości 3,7 miliona dolarów, ale nie była ona celem organów ścigania. Dlaczego?

Nevada jest jedynym stanem w USA z pewną formą zalegalizowanej prostytucji, ale handel seksualny jest nadal silnie regulowany. Chociaż pochodzi z San Diego, Dylan powiedziała The Daily Beast, że korzystała z Moonlite Bunny Ranch w Reno, Nevada, aby legalnie ułatwić transakcję defloracji.

Raine powiedziała HuffPo, że urodziła się na „południowym zachodzie”, ale twierdzi, że jest „bardzo ostrożna” i czuje, że może zrealizować swój plan z powodzeniem. W przeciwieństwie do Dylan, Raine planuje przeprowadzić utratę dziewictwa w Australii, gdzie, jak twierdzi, jest to legalne. Raine może być narażona na zarzut nagabywania, prowadząc swoją stronę internetową w Stanach Zjednoczonych – chyba, że znajduje się w Nevadzie.

Dziewica ze szkoły medycznej” może stracić status studentki

Nawet jeśli Raine jest bezpieczna przed amerykańskim ściganiem karnym, może nie być już dłużej studentką medycyny. Studenci prywatnych uczelni często mogą zostać zawieszeni lub wydaleni za zachowanie, z którym szkoła się nie zgadza. W przypadku szkoły medycznej Raine, może to obejmować sprzedawanie swojego dziewictwa.

Nie jest konieczne, by zachowanie Raine było nielegalne, by jej szkoła podjęła działania, o ile narusza ono standardy postępowania studentów, które ustaliła. Relacja między Raine a jej szkołą jest zasadniczo umowna, a jej umowa o V-card może naruszać tę relację.

Mówiąc o umowach, Raine może być studentką medycyny, ale nie jest prawnikiem. Może mieć trochę problemów z wyegzekwowaniem warunków umowy o dziewictwo, która obejmuje noszenie prezerwatywy i dostarczenie dowodu, że przeszła testy na choroby weneryczne. Jeśli coś pójdzie nie tak z jej „umową” o dziewictwo, Raine raczej nie znajdzie pomocy w amerykańskich sądach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *