Dine-And-Dash Dater oskarżony o 10 przestępstw

Paul Gonzales jest oskarżony o 10 przestępstw za swoje wybryki w licznych randkach w południowej Kalifornii, w tym siedem zarzutów o wymuszenie, dwa zarzuty o próbę wymuszenia i jeden zarzut o kradzież. Jeśli zostanie skazany za wszystkie zarzuty, może spędzić 13 lat w więzieniu.

Gonzales poznał te kobiety na różnych aplikacjach randkowych i wyłudził od nich łącznie 1000 dolarów, używając takich wymówek jak „Muszę skorzystać z łazienki” lub „Muszę iść do samochodu po ładowarkę do telefonu”. Nie przyznał się do winy. Kaucja została ustalona na $315,000, co wydaje się wysoką kwotą biorąc pod uwagę przestępstwo, ale są duże szanse, że dine-and-dash dater przeskoczy kaucję.

Czy to naprawdę wymuszenie?

Dine and dash to tradycyjnie drobne przestępstwo kradzieży. Chyba że, oczywiście, jest to drogi posiłek. Wielkie kradzieże zwykle kosztują około $950. I, według dat Gonzaleza, miał on drogi gust: steki, ogony homara i dobre wina. Jednak Gonzalez jest również oskarżony o wymuszenie. Wymuszenie, stosowane w tym przypadku, to uzyskanie własności od innej osoby przy użyciu siły lub strachu, i wygląda na to, że prokuratura zamierza udowodnić użycie siły. Na razie nie jest jasne, w jaki sposób siła lub strach zostaną udowodnione. Wymuszenie jest zwykle kojarzone z szantażem. Być może ta historia stanie się o wiele bardziej interesująca, jakby to było możliwe?

Inne słynne historie z Dine-And-Dash

Każdy ma historię o kimś, kogo zna, kto zjadł kolację i uciekł. Ale ta jest najlepsza. Podczas przyjęcia z okazji chrztu dwójki małych dzieci w Hiszpanii (tego nie da się wymyślić!), około 120 gości restauracji utworzyło linię Conga po spożyciu swoich posiłków i tańczyło przy drzwiach, nie płacąc rachunku na 2,110 dolarów. Grupa ta była podejrzewana o dokonanie podobnego przestępstwa miesiąc wcześniej, udając wesele. Grupa, którą podejrzewano o bycie europejskimi Cyganami, nigdy nie została złapana.

Jeśli zostałeś oskarżony o przestępstwo dine-and-dash, porozmawiaj z lokalnym adwokatem obrony karnej, który może być w stanie uzyskać redukcję zarzutów. A następnym razem, gdy zabraknie ci gotówki, po prostu zjedz w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *