Wyrok skazujący kobietę za sprzedaż biletów na seks został unieważniony w apelacji

Kobieta z Pensylwanii, skazana za seks za bilety wstępu na imprezy sportowe, odniosła w sądzie duże sukcesy. Sąd apelacyjny unieważnił jej wyrok skazujący w sprawie o prostytucję, która przyciągnęła światowy rozgłos.

Susan Finkelstein, lat 45, przyznaje, że próbowała wykorzystać swoją zalotną naturę, aby zdobyć bilety na mecz Phillies-Yankees World Series w 2009 roku, donosi USA Today. Finkelstein zamieściła ogłoszenie na Craigslist, nazywając siebie „cudowną wysoką blondynką” i dodając: „Cena do negocjacji”.

Kiedy tajniacy odpowiedzieli na ogłoszenie, Finkelstein wysłała trzy zdjęcia topless, jak donosi USA Today. Następnie zaaranżowała spotkanie i zaoferowała seks w zamian za bilety na mecz Phillies – dla siebie i swojego męża.

Finkelstein została oskarżona o prostytucję i próbę prostytucji. Ława przysięgłych w 2010 roku odrzuciła oskarżenie o prostytucję, ale skazała Finkelstein za usiłowanie.

Susan Finkelstein odsiedziała rok w zawieszeniu i 100 godzin prac społecznych za skazanie za wykroczenie. Straciła również pracę w filadelfijskiej placówce zajmującej się badaniami nad rakiem.

Ale sąd apelacyjny obalił we wtorek wyrok skazujący Finkelstein za seks za bilety wstępu. „

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *