5 najbardziej skandalicznych pozwów sądowych 2011 r.

Amerykanie są sporni. Oczywiście lubimy egzekwować nasze prawa. Lubimy też upewnić się, że ktoś zapłaci, gdy nas skrzywdzi. Niektóre z najbardziej skandalicznych pozwów 2011 roku dotyczą seksu, przestępstw i latających części ciała.

Poniżej znajduje się nasza kompilacja 5 najdziwniejszych – i najbardziej skandalicznych – pozwów FindLaw, które trafiły do wiadomości:

5. Turysta pozywa prostytutkę za wyjście o pół godziny za wcześnie

Student college’u Hubert Blackman był w Las Vegas. Postanowił się zabawić, zamawiając „striptizerkę” z Las Vegas Exclusive Personals. Striptizerka przyszła, zatańczyła mu taniec na kolanach i wykonała akt seksualny na Blackmanie. Wyszła również pół godziny wcześniej. Blackman następnie pozwał firmę o zwrot 275 dolarów i 1,8 miliona dolarów za „tragiczne wydarzenia”, które miały miejsce.

4. 'Bad Mothering’ Lawsuit: Dzieci pozwały mamę za pustą kartkę urodzinową

Adwokat Steven A. Miner pomógł swoim dzieciom złożyć pozew przeciwko swojej byłej żonie za bycie „złą matką”. Dzieci powiedziały, że zostały poddane pustych kartek urodzinowych, budżetów odzieżowych, pasów bezpieczeństwa i ich matki „zapominalstwo.”

3. Mężczyzna pozywa o odtworzenie zdjęć ślubnych z nieudanego małżeństwa

Nowojorczyk Todd Remis pozwał swojego fotografa ślubnego za przegapienie ostatnich piętnastu minut zaślubin. Domagał się odszkodowania, aby odtworzyć swój ślub. A co najważniejsze: był już rozwiedziony. Nie wiedział też, gdzie mieszka jego eks.

2. Mężczyzna zabity przez pociąg został pozwany: Latające części ciała zraniły kobietę

Kobieta z Illinois Gayane Zokhrabov złożyła pozew przeciwko posiadłości zmarłego mężczyzny. Zmarły 18-latek zmarł po potrąceniu przez pociąg. Po potrąceniu, części jego ciała poleciały w powietrze – raniąc Zokhrabov. Złożyła ona pozew o odszkodowanie za swoje obrażenia.

1. Porywacz pozywa zakładników za złamanie „umowy” o ukrywaniu go

Najbardziej skandaliczny i najdziwniejszy pozew 2011 roku może być ten. Skazany porywacz z Kolorado pozwał swoich byłych zakładników za złamanie ustnej umowy o ukrywaniu go, kiedy był zbiegiem. Domagał się odszkodowania za obrażenia poniesione podczas jego aresztowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *