7 najlepszych miejsc do zakupu Lab-Grown Diamond Engagement Rings Online

Nasi redaktorzy niezależnie badają, testują i polecają najlepsze produkty; więcej o naszym procesie recenzowania można dowiedzieć się tutaj. Możemy otrzymać prowizje od zakupów dokonanych z naszych wybranych linków.

Kiedy laboratorium-grown diamenty zostały po raz pierwszy wprowadzone do grzywny biżuteria świata, zostały one spełnione z pewnym sceptycyzmem, aby powiedzieć co najmniej. Ludzie zastanawiali się, czy są one rzeczywiście prawdziwe diamenty (są!) i czy akcje te same iskry i blask jak ich odpowiedniki nature-made (robią!). Ale dziś, lab-rozwinięte diament zaangażowania pierścienie są tak popularne, jak kiedykolwiek i są w szerokiej gamie stylów, kształtów i cięć. Co więcej, wiele lab-created diamenty są uprawiane w sposób zrównoważony i mniej kosztowne niż ziemi diamentów, co czyni je opłacalne i przyjazne dla środowiska wybór.

So, co dokładnie są lab-grown diamenty i jak są one wykonane? „A lab-grown diamond, jest prawdziwy diament utworzony w laboratorium ustawienie z high-tech sprzętu,” wyjaśnia Lorraine Brantner, kierownik sprzedaży dla JamesAllen.com. W skrócie, te laboratoria mogą stworzyć to samo ciśnienie i wysokie temperatury, które są potrzebne do utworzenia diamentu z ziemi. „W ostatnich latach byliśmy w stanie naśladować ekstremalne warunki obecne głęboko pod powierzchnią ziemi, aby stworzyć odpowiednie środowisko do wzrostu kryształów diamentu w warunkach laboratoryjnych”, dodaje Brantner.

Podczas gdy tworzenie naturalnego diamentu może trwać miliardy lat, stworzenie wyhodowanego w laboratorium diamentu, który ma takie same właściwości optyczne, fizyczne i chemiczne jak diament ziemski, zajmuje zaledwie kilka tygodni. Jeszcze lepiej? Wiele lab-grown diamenty są tworzone przy użyciu energii odnawialnej i są tworzone w zero-emisyjnych odlewni, co czyni je bardziej przyjazne dla środowiska niż wydobyte diamenty.

Czytaj dalej, aby uzyskać najlepsze miejsca do zakupu lab-grown diamentu biżuterii.

Co szukać w laboratorium-rozwinięte diamentu zaangażowania pierścień

Jak każda duża inwestycja, jeśli chodzi o zakupy dla laboratorium-rozwinięty diament zaangażowania pierścień, ważne jest, aby zrobić swoje badania przed zakupem. Większość zaufanych sprzedawców (jak te wymienione powyżej) będą miały dogłębną stronę FAQ podkreślając, jak i gdzie ich laboratorium-rozwinięte diamenty są wykonane i jakie zrównoważone praktyki mogą wykonywać. 

Since lab-grown diamenty akcji te same właściwości optyczne i chemiczne jak naturalne diamenty, są one oceniane na tej samej skali cięcia, przejrzystości, koloru i masy karatowej jako naturalne diamenty. Lab-grown diamentu zaangażowania pierścienie są również oferowane w punktach różnych stylów, ustawienia i metali, aby dopasować wszystkie estetyki. Po znalezieniu wymarzonego lab-grown diament zaangażowania pierścień należy otrzymać i przeglądać jego certyfikacji laboratorium.

FAQ

Lab-grown diamenty są człowieka wykonane kamienie stworzone w laboratorium. Są one tworzone za pomocą zaawansowanych technologicznie urządzeń, które mogą tworzyć te same wysokie ciśnienie, wysokie ciepło, i chemiczne warunki to trwa do tworzenia naturalnych diamentów. 

„Tak, laboratoryjnie hodowane diamenty są identyczne z wydobywanymi diamentami i mają takie same właściwości optyczne, fizyczne i chemiczne” – mówi Akhavi.

W skrócie, jak one powstają. Naturalne diamenty powstają pod powierzchnią ziemi przez miliardy lat ekstremalnego ciepła i ciśnienia, podczas gdy diamenty uprawiane laboratoryjnie są wytwarzane przez człowieka i tworzone w laboratorium przez naśladowanie dokładnych warunków naturalnie występujących diamentów.

„Chociaż nadal drogie, są one z pewnością przyjazne dla budżetu w porównaniu do diamentów ziemi,” mówi Brantner. „Znajdujemy wielu klientów docenia ogólną wartość diamentu laboratoryjnego, który pozwala im naprawdę zmaksymalizować swój budżet”.

Poznaj eksperta

Lorraine Brantner jest menedżerem sprzedaży dla JamesAllen.com-a fine jewelry retailer, który posiada szeroką gamę lab-created diamentów w różnych punktach cenowych.

Poznaj eksperta

Mona Akhavi jest dyrektorem generalnym VRAI- grzywny marki biżuterii, która oferuje zrównoważony uprawiane diamenty dla nowoczesnej panny młodej.

Dlaczego warto zaufać pannie młodej

Sophie Moore jest byłą redaktorką mody w Brides i jest ekspertem we wszystkich rzeczach związanych ze strojem ślubnym, od sukni ślubnych couture do idealnego „coś niebieskiego” akcesoriów. Ona bada i źródła najlepszych elementów mody dla narzeczonych, panny młodej, gości weselnych, przyjęcia weselne, i więcej. Jeśli chodzi o pierścionki zaręczynowe, Sophie jest wielką fanką ponadczasowych stylów, takich jak szmaragdowe sylwetki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *